Oficiální fórum Czech Airlines Virtual.
Uživatelský avatar
By kopcimek
#88237
[quote="Jindra"]Koukám můj Ivo je slavná osoba :-) Škoda, že jsem ho nevyfotil. Pro představu to byl takový blonďatý cca model :)[/quote]

Hned po Karle z PGU nejslavnější osobnost současného VATSIMu :)
#91809
Jedna se o Klášterec v lednu 2012 co se teďka rýsuje. Jesm z Liberce...je tu někd, kod by mohl vzít autem z Prahy a po zkončení akce zpátky do Prahy ... díky
By oupa
#92078
Není problém dát dohromady zase další skupinu a domluvit termín. Rozumný počet je tak do 6 lidí. Simulátor se permanentně testuje a vylepšuje, takže jsou rádi, když jim to zase noví lidé přijdou vyzkoušet a zkritizovat (není podmínkou, kdo už byl, klidně může zas). Už teď je to třeba zase o dost jiné než před půl rokem.
Uživatelský avatar
By sosjan
#92089
Akce na simulátoru se velmi vydařila. Ještě, že jsem se ráno rozhodl,že pojedem.U nás bylo více sněhu než po cestě.Vyzkoušel jsem cessnu i ten vrtulník.Nakonec i boeing. Ten vrtulník byl zrádnější než ty ostatní.Bylo pár kotrmelců po startu než jsem si zvykl na ovládání.Ty berany u Boeinga, to byla taky síla.Je to úplně jiné než joystick a mačkání tlačítek myškou.Při přistání jsem byl rád že jsem strefil na dráhu.Kroutil jsem řízením doleva doprava :-).Možná by to byl dobrej dárek od rodiny k 50. narozeninám. ale příště bych raději jel v létě.Musel bych ty oslavy posunout o půl roku:-)
#92090
Takže...video je zpracováno, video je zkompimováno a rozděleno...pak se zejtra nahraje asi na rapidshare )rychlost již není omezena, jen počet stahování zároveň) a/nebo zkusíme taky na Youtube a uvidíme
Uživatelský avatar
By mipeba
#92112
A my za to ještě jednou moc děkujem. Zanechalo to ve mě hodně pozitivních zážitků přestože to na místě tak možná nevypadalo. Fakt moc díky a bylo to super.
By oupa
#92116
To záleží jak dlouho a v kolika lidech tam budeme, posledně jsme platili něco kolem 300 - 400, už nevím přesně. Ale konkrétně bych to dohodl až s majitelem podle termínu a počtu lidí, máme teď o trochu jiné podmínky.