Jaký hardware je dobrý pro FSku, jaký joystick, grafika, procesor, prodám, koupím...
By MiraStar
#92358
Zdravím,
Vyměnil jsem kompletně PC a chtěl bych rozeběhnout více monitorů na FSX
Závistivě jsem koukal na některá videna na youtube.com jak mají nastaveny 2 a více monitorů.
Chtěl bych aby mít 2 FullHD monitory jako Virtual Cocpit a 3 jako palubku.
V nynějším režimu mám jen jeden monitor v režimu VirtualCocpit a druhý je černý.
Tam po UnlockWindow mohu dat různé panelky jako GPS atd.

Prosím pomohl by mi někdo s popisem krok za krokem jak to nastavit?
Děkuji mnohokrát

Sestava:
Grafická karta GIGABYTE N56GOC-1GI
Procesor AMD Phenom II X4 980 Black Edition
Základní deska GIGABYTE 990XA-UD3
Operační paměť CORSAIR 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 XMS3
LED monitor 21.5\" PHILIPS 226V3LSB
Disk CORSAIR Force GT Series 120GB
Windows 7 64bit
#92361
No, a normálně ve windowsech \"na ploše\" vidíš plochu na obou monitorech a můžeš přejíždět myškou na oba z nich? Pokud ne, tak tady: http://windows.microsoft.com/en-US/wind ... e-monitors (nebo obecně na google) zjistíš, jak to udělat. A až to budeš mít, tak to opravdu přes Undock Window přetahovat jde, ale FSka musí být ne-ve full screenu (tedy Alt+Enter shodit pouze do okna). Potom ten let jde uložit a uloží se i pozice různých oken na dalších monitorech.

PB
By MiraStar
#92371
Ahoj všem

TO PAVEL:
2 monitory samozřejmě mám, ale chtěl bych tev virtual cocpit přes oba 2 monitory.
Ve windows mi \"přejíždí\" myš z jednoho monitoru do druheho, ale kdyz chci ve FSX okno roztahnout i na druhy monitor tak to nejde a myš se zarazí o první monitor

TO MARTINZ:
A kde jsi to vyčetl, že fungují jen 2 výstupy ze 3?
#92372
Karta má pro GeForce standardní konektorovou výbavu – dva plnohodnotné konektory dual-link DVI-I a jeden konektor mini HDMI. Platí, že současně mohou být aktivní nejvýše dva výstupy a pro připojení tří monitorů, jako v případě Eyefinity, je zapotřebí dvojice karet do SLI.

http://extrahardware.cnews.cz/gigabyte- ... i-hlucnost

Tohle je spíše výsada Radeonů které zvládnou až 6 monitorů.