Pro otázky ohledně software a připojení na VATSIMu. SB, FSInn, ASRC, VRC, EuroScope, ServInfo, ActiveSky a další.
Uživatelský avatar
By Speedy985
#97489
Zdravím všechny,
mám takový dotaz ke stránce vataware.com. Někdy se mi stává, že když vyplním letový plán, odešlu ho a pak provedu let a po něm kouknu na stránku vataware, tak se mi stane, že i když jsem dávno přistál, tak stránka ukazuje, že stále letím a po cca 2 hodinách mě ten systém vykopne a let se nezapočítá. Ne že bych to považoval za nějaký velký problém, ale jen se ptám, jestli nevíte, jak tohle funguje, nebo jestli něco po letu nedělám špatně. Normálně se odpojím a dříve jsem s tím problém neměl a normálně se mi všechno počítalo. Teď asi 14 dní mi to ukáže např. po letu na LZKZ, že jsem letěl 35 minut, i když reálně jsem letěl 54 minut. Nechápu.

Ale jak říkám, jen se ptám jak to funguje, ne že by mě to nějak výrazně trápilo.
By Snohakrij
#97506
Vataware je nevyzpytatelný ..., občas se prostě sekne a nezapíše nějaký ten let ... :)
Uživatelský avatar
By Speedy985
#97548
dík za odpověď. to si taky myslím, že to prostě občas zazlobí. Jinak moje osobní statistiky na stats.vatsim.net to počítá správně a to mě zajímá nejvíc - celkový nálet.
By Kuba5
#99609
Už přes 4 hodiny je výpadek všech serverů pro statistiky, pustím vatspy a a žádný server nejde. Vataware je taky už dlouho bez aktuálních dat, nevíte někdo o tom něco?
By Tommy
#99610
Nechystal VATSIM nějakej velkej update? Krom toho jim nedávno někdo snad hacknul stránky...