Oficiální fórum Czech Airlines Virtual.
By Dagger
#98070
Já tam můžu letět buďto s něčím mrňavým „cessnoidním“ (třeba i ten Storch), nebo nějaký ten nepřistávací manévr.
By oupa
#98115
Účastníci zájezdu Iceland Tour .... v 1900z jako obvykle?
Uživatelský avatar
By vinil
#98116
jj, jen nevim, jakeho ore osedlat... a pro jako trasu...
By oupa
#98117
BIAR - BIIS - (ev. potom přelet do BIKF)

Střední turboprop bude ideální - beru cca JS41 nebo ATR.
Typ B737 tam stylem \"v očích smrt\" přistane, ale nemůže manévrovat, tak bych to tam netahal.
By Dagger
#98132
Já se omlouvám, já jsem se včera dostal domů hrozně pozdě. Nicnéně si to určitě dám někdy sólo; jsem na to zvědavý.

Kam až jste doletěli? Plánujete ještě něco na příště?
Uživatelský avatar
By firlet
#98136
Tak jsem si z toho vcerejsiho letu musel poridit Iceland X scenerku a to pristani na BIIS bylo o 200% lepsi :-) nez vcera ... zrovna tady default krajina nic moc ...
Uživatelský avatar
By SenorAmigo
#98137
Díky za tip. Včera volačky HCC a CSA ovládly islandský FIR :). Slétli jsme se tam ze všech směrů.
By oupa
#98144
[quote="Dagger"]Já se omlouvám, já jsem se včera dostal domů hrozně pozdě. Nicnéně si to určitě dám někdy sólo; jsem na to zvědavý.

Kam až jste doletěli? Plánujete ještě něco na příště?[/quote]

Já osobně plánuji pendlovat nějak po Islandu. Když už jsem si pořídil tu scenérku... :)

V plánu našeho mocného event koordinátora je kromě USA Tour, kterou jsem si vzal na starost já, i "тур по России", jež na svého bohatýra-plánovače trasy teprve čeká. Pokud by se této práce chtěl někdo ujmout a připravit pro ostatní piloty zajímavou trasu, nechť neváhá a předstoupí.
Uživatelský avatar
By firlet
#98146
Taky by se mi libil holub se BIIS :-) ale nejak nevim cim tam letet .. ATR je moc velka a BeechCraftem tam asi netrefim :-D
Uživatelský avatar
By kopcimek
#98151
[quote="oupa"]V plánu našeho mocného event koordinátora je kromě USA Tour, kterou jsem si vzal na starost já, i "тур по России", jež na svého bohatýra-plánovače trasy teprve čeká. Pokud by se této práce chtěl někdo ujmout a připravit pro ostatní piloty zajímavou trasu, nechť neváhá a předstoupí.[/quote]

Já jsem si před pár dny naplánoval svojí vlastní soukromou Rossja tour. Trasu i s postřehy z letu dodám, pokud bude zájem. Takovej nástřel možností řekněme :)
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12