Forum zaměřené na vše o letadlech, sceneriích, addonech a ostatním z Microsoft Flight Simulatoru.
#97193
[quote="ok-jar"][quote="George_L"]Díky, máš u mě další "foto" ;)[/quote]
Takze muzu smaznout? A propo,asi tak pred 9ti petiletkama frcel for FOTO zadany,znas? Omlouvam se za carky hacky,tahla technika me nejak nesedi.[/quote]

Cože to? Nějak nerozumím větě. Nevím jestli je to chybějící diakritikou a nebo jsem natvrdlý.
Uživatelský avatar
By tmx
#97942
Nejsou, pídil jsem se po tom před lety, proto jsem vůbec dělal tu svou verzi, v těch partech je trochu bordýlek a pár jich pokrývá něco jiného než má, a i v oblasti 2,3,4 tam jsou díry.
By jam
#98490
Dotaz - poslední part \"cr-fs9-5-2012-part-23-zip\" mi nejde stáhnout. Není někde chybka?
#104222
ok - jar díky, za půl dne staženo všech 23 partů CR FS9 5 - 2012 Po počátečných problémech, (na mé straně) je již vše v pořádku.
Všechny party jsem zkopíroval do prvního. Tím jsem vytvořil jeden soubor o velikosti 3,72 GB. Klasicky vložil do FS9.
A začal testovat. Karlovarsko a Tachovsko bez problémů. V dalším testování budu pokračovat.
Jeden dotaz, co je to to \"další\" co vyprší 31.12.2012 ? Dík.
By píďa
#104778
[quote="ok-jar"]Vážení vrfníci,ze slušnosti k vám Vás upozorňuji na platnost a možnost stažení CR FS9 5-2012, CR FSX 5-2012 (a dalších ) která vyprší 31.12 2012.[/quote]

Zdar, tak jsem to samozřejmě nestihl postahovat celé, dá se to FSX 5-2012 ještě někde stáhnout ? Klidně i za peníze.
#106753
[quote="ok-jar"]Pane kolego, priste se zdrzte tech kometaru,zajimalo by me a kolegy,podle ceho jste tak usoudil [/quote]

Usoudil jsem tak podle fotografie, kde se zdá že chybí dočtené čtverce do plného rozlišení, ale podle stylu tvé reakce to nechám raději plavat. V tom případě si ten procesor ani nemusel psát. Dál nereaguji... akorát si připadám jako někdo co umí jen hanit a tak jsem to vůbec nemyslel.
Uživatelský avatar
By Pavel
#124957
Ahoj,
nemáte někdo, prosím, tuto scenérku? Pro zachování dostupnosti bychom jí potřebovalo reuploadnout, já jí nemám momentálně u sebe... Buď prosím reupload, nebo půjčit v Praze na flashce, nahrál bych to tam.

PB
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9