Oficiální fórum Czech Airlines Virtual.
#99605
Obrázek

[h]Sunday 29th July 2012 16:00 - 21:00z[/h]
Ready to team up? The 4x400m relay is your opportunity to do a relay of flights between the United Kingdom and the surrounding FIRs. Whether you want to fly 4 legs yourself or team up and take it in turns you can sign your team up to the 4x400m relay which starts from one of: Heathrow, Manchester, Gatwick, Stansted or Luton. Each team will fly a leg out to a neighbouring FIR, back, out to another FIR and back once more. It is up to the team to decide which who flies which leg, what aircraft to fly and what time to depart
For further information and to sign up click here

Verim, ze za CSAV dame dohromady alespon dva tymy.
Prectete si, prosim, pravidla eventu a nasledne se zapiste nize.

Zkusim to pak nejak zkombinovat a hromadne nas prihlasit. Casu neni nazbyt, tak sup sup :)
Muzete letet libovolny pocet legu.

Obrázek
By oupa
#99614
[quote="rc_czech"]Tak ja bych kdyztak vzal treti a ctvrty leg EGKK-EHAM-EGKK[/quote]

EHAM se letí z Heathrow.
Mají ty lety rozdělené takto:

EGCC LFPG EIDW 25
EGLL EHAM ELLX 30
EGKK EIDW EHRD 26
EGSS ELLX LFPG 19
EGGW ELLX LFPG 9

Čísla jsou počty slotů, které jsou aktuálně ještě volné.
#99619
Ahoj,
snad nebude vadit, když vznesu dotaz tady. Existuje nějaká šance, že by si vylítali plaketu i ti, co mají hodnost FO?
Děkuji :)
#99643
[quote="oupa"]Romane, a nechceš dát Dublin a já že bych zalétl ten Rotterdam?[/quote]
Tak jsem zalozil skupinu a pozval te.
Ja muzu vzit cokoliv z B737NG (-8, -900 preferovane) :)
#99714
Na patek davame dohromady stafetu na UK domestic flights.
Jindro, jak si na tom? Samozrejme i dalsi zajemci, pokud bude vice zajemcu, udelame dva tymy a nejak se prostridame. My jsme si to s Vladou uzili.
Uživatelský avatar
By Pavel
#99724
Já předběžně pátek able, na destinaci mě nezáleží pokud existuje alespoň nějaká scenérka do FSX, preferováno MD82, ale zvládnu i 737NG/CL popř. ATR.

PB
#99767
Mi je to fuk. V pátek 100% budu a byl bych pro aby se udělaly 2 dvojice ve složení RS/VO a PB/JM, kerý budou mít stejný slotový časy apod. Kdo dřív svoji 4x100 dolítne, dostane od staffu CSAv /anebo/ VACC-CZ specielní frčku na rameno :) Přecijen je to závod.
Anebo se domluvíme my 4 a prostě každý z nás odletí 1 leg.